HAKKIMIZDA

Kurtoğlu Makina, makina imalatçısı olarak 20 yıldır bu sektöre hizmet vermektedir.

1980 yılından itibaren ağır iş makinalarının tamiratları ile başlayan ticari  hayatımız 2000 yılı itibariyle Ağaç işleme makinalarının üretimi konusunda imalata başlayarak, gelen taleplerin doğrultusunda üretim kapasitesini artırarak Türkiye’nin her bölgesine makina üretimi yapmaktayız.

Sipariş,  tasarım,  üretim,  sevkiyat  aşamasına  kadar olan tüm süreçler öncesinde planlanarak sistemli  bir  şekilde ilerlemesi  sağlanmaktadır. Yerli üretimin öneminin bilincinde olarak, sürekli  gelişen ve  değişen  endüstri  dünyasını  takip  etmekteyiz.

İmalatını  gerçekleştirdiğimiz makinalar  garanti  kapsamındadır. Ayrıca  yurt  içinde teknik destek bakım ve onarımı bize aittir.  Aile şirketi olarak çıktığımız  bu  yolda  güven,  kalite, uygun fiyat, teknik  destek ilkelerimizden ödün vermeden her geçen gün  artan üretimimizin yanında  siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizlere daha çok güç vermektedir.

MÜŞTERİLER BİZİ NEDEN TERCİH EDERLER

Kurtoğlu Makina – Market

Sektörümüzde iç pazar payımız her geçen gün genişlemeye devam ediyor. Kapasite planlarımız gelecek vizyonumuzda ihracat odaklı olup bayrağımızı daha fazla ülkede temsil edecek olmaktan dolayı mutluyuz.

Yıllarca sorunsuz çalışan kaliteli ve dayanıklı makinelerimiz şirket olarak en büyük güvencemiz/referansımızdır.

Kaliteli

20 yıllık tecrübe ile sektörde hizmet vermektedir.

Destek

Satış sonrası servis, yedek parça ve teknik destek.

Eğitim

Makinelerin kullanımı ve bakımı konusunda eğitim.

Garanti

Makinelerimiz Kurtoğlu güvencesi altındadır.

BELGELERİMİZ